Prijavljuješ se kao

Fizička osoba

Naziv razvojnog tima *
Kontakt osoba *
Mobitel *
Email *

Planirani razvoj i projekti

Kratki opis planiranog projekta *
Navedite glavne karakteristike, ciljeve i očekivane rezultate projekta te očekivano trajanje razvoja.
Napomena
Izjava prijavitelja
„Ovom izjavom potvrđujem da ću na poziv Razvojne agencije Zagreb dostaviti sve potrebne dodatne informacije i dokumente u svrhu provjere prihvatljivosti ulaska u Tehnološki park Zagreb.“
Prihvaćam izjavu
Povratak na naslovnicu

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Nov 20 2017 19:42:47
Script start
Timing: Nov 20 2017 19:42:47
Module start 'content'
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "node/view/full.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/override/templates/full/membership_form_physical_entity.tpl, utf-8
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
FETCH START URI: design:node/view/full.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/override/templates/full/membership_form_physical_entity.tpl
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "content/collectedinfo_validation.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/collectedinfo_validation.tpl, utf-8
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
START URI: design:content/collectedinfo_validation.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/collectedinfo_validation.tpl
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
END URI: design:content/collectedinfo_validation.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/collectedinfo_validation.tpl
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/ezstring.tpl, utf-8
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezemail.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/ezemail.tpl, utf-8
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/eztext.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/eztext.tpl, utf-8
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/eztext.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezboolean.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
design/standard/templates/content/datatype/collect/ezboolean.tpl, utf-8
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
FETCH END URI: design:node/view/full.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/override/templates/full/membership_form_physical_entity.tpl
Timing: Nov 20 2017 19:42:47
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 20 2017 19:42:47
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 20 2017 19:42:47
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Lists by class'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 20 2017 19:42:47
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'BC CIE Export'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 20 2017 19:42:47
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Nov 20 2017 19:42:47
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'CJW Newsletter'
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "pagelayout.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/pagelayout.tpl, utf-8
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
FETCH START URI: design:pagelayout.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/pagelayout.tpl
Error: eZModuleFunctionInfo::loadDefinition Nov 20 2017 19:42:47
Missing function definition file for module: ngmore
Error: eZFunctionHandler::execute Nov 20 2017 19:42:47
Cannot execute function 'layout' in module 'ngmore', no valid data
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "page_head.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head.tpl, utf-8
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
START URI: design:page_head.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head.tpl
Warning: eZTemplate:ezimage Nov 20 2017 19:42:47
Image 'og_logo.png' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Nov 20 2017 19:42:47
Tried files: extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/images/og_logo.png, extension/ngmore/design/ngmore/images/og_logo.png, extension/ezfind/design/ezdemo/images/og_logo.png, extension/nglanguageswitcher/design/ezdemo/images/og_logo.png, extension/ezdemo/design/ezdemo/images/og_logo.png, extension/ezwt/design/ezdemo/images/og_logo.png, extension/ezfind/design/ezflow/images/og_logo.png, extension/ezflow/design/ezflow/images/og_logo.png, extension/enhancedezbinaryfile/design/base/images/og_logo.png, design/base/images/og_logo.png, extension/ez_razatpz_razatpz/design/standard/images/og_logo.png, extension/enhancedezbinaryfile/design/standard/images/og_logo.png, extension/cjw_newsletter/design/standard/images/og_logo.png, extension/ngmore/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezfind/design/standard/images/og_logo.png, extension/ngopengraph/design/standard/images/og_logo.png, extension/xrowmetadata/design/standard/images/og_logo.png, extension/bccie/design/standard/images/og_logo.png, extension/birthday/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezclasslists/design/standard/images/og_logo.png, extension/enhancedselection2/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezmultiupload/design/standard/images/og_logo.png, extension/eztags/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezjscore/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezstarrating/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezwt/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezflow/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezie/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezoe/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezodf/design/standard/images/og_logo.png, extension/ngresponsiveimages/design/standard/images/og_logo.png, extension/ngviewcount/design/standard/images/og_logo.png, extension/ngclasslist/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezrichtext/design/standard/images/og_logo.png, design/standard/images/og_logo.png
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "page_head_style.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tpl, utf-8
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
START URI: design:page_head_style.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tpl
Warning: ezjscPacker::packFiles Nov 20 2017 19:42:47
Could not find: stylesheets/royalslider.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Nov 20 2017 19:42:47
Could not find: stylesheets/ng_responsive_tables.css
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
END URI: design:page_head_style.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tpl
Warning: eZTemplate:ezdesign Nov 20 2017 19:42:47
Design element stylesheets/ie8-and-down.css does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezdesign Nov 20 2017 19:42:47
Tried files: extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngmore/design/ngmore/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezfind/design/ezdemo/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/nglanguageswitcher/design/ezdemo/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezdemo/design/ezdemo/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezwt/design/ezdemo/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezfind/design/ezflow/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezflow/design/ezflow/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/enhancedezbinaryfile/design/base/stylesheets/ie8-and-down.css, design/base/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ez_razatpz_razatpz/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/enhancedezbinaryfile/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/cjw_newsletter/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngmore/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezfind/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngopengraph/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/xrowmetadata/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/bccie/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/birthday/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezclasslists/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/enhancedselection2/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezmultiupload/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/eztags/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezjscore/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezstarrating/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezgmaplocation/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezwt/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezflow/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezie/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezoe/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezodf/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngresponsiveimages/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngviewcount/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngclasslist/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezrichtext/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "page_head_script.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tpl, utf-8
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
START URI: design:page_head_script.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tpl
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
END URI: design:page_head_script.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tpl
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "parts/ga_code.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/ga_code.tpl, utf-8
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
START URI: design:parts/ga_code.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/ga_code.tpl
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
END URI: design:parts/ga_code.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/ga_code.tpl
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
END URI: design:page_head.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head.tpl
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "page_head_script.tpl" with resource "design"
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
START URI: design:page_head_script.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tpl
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
END URI: design:page_head_script.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tpl
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "page_head_style.tpl" with resource "design"
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
START URI: design:page_head_style.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tpl
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
END URI: design:page_head_style.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tpl
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "parts/facebook_api.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/facebook_api.tpl, utf-8
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
START URI: design:parts/facebook_api.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/facebook_api.tpl
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
END URI: design:parts/facebook_api.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/facebook_api.tpl
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "parts/header_navigation.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/header_navigation.tpl, utf-8
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
START URI: design:parts/header_navigation.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/header_navigation.tpl
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
END URI: design:parts/header_navigation.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/header_navigation.tpl
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "page_footer.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_footer.tpl, utf-8
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
START URI: design:page_footer.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_footer.tpl
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
END URI: design:page_footer.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_footer.tpl
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "parts/overlay_video.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/overlay_video.tpl, utf-8
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
START URI: design:parts/overlay_video.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/overlay_video.tpl
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
END URI: design:parts/overlay_video.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/overlay_video.tpl
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "page_footer_script.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
extension/ngmore/design/ngmore/templates/page_footer_script.tpl, utf-8
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
START URI: design:page_footer_script.tpl, extension/ngmore/design/ngmore/templates/page_footer_script.tpl
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
END URI: design:page_footer_script.tpl, extension/ngmore/design/ngmore/templates/page_footer_script.tpl
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
FETCH END URI: design:pagelayout.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/pagelayout.tpl
Timing: Nov 20 2017 19:42:47
Script end
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "setup/debug_toolbar.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tpl, utf-8
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
FETCH START URI: design:setup/debug_toolbar.tpl, design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tpl
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "setup/clear_cache.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
design/standard/templates/setup/clear_cache.tpl, utf-8
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
START URI: design:setup/clear_cache.tpl, design/standard/templates/setup/clear_cache.tpl
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
END URI: design:setup/clear_cache.tpl, design/standard/templates/setup/clear_cache.tpl
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
eZTemplate: Loading template "setup/quick_settings.tpl" with resource "design"
Notice: Nov 20 2017 19:42:47
extension/ngmore/design/standard/templates/setup/quick_settings.tpl, utf-8
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
START URI: design:setup/quick_settings.tpl, extension/ngmore/design/standard/templates/setup/quick_settings.tpl
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
END URI: design:setup/quick_settings.tpl, extension/ngmore/design/standard/templates/setup/quick_settings.tpl
Debug: Nov 20 2017 19:42:47
FETCH END URI: design:setup/debug_toolbar.tpl, design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tpl

Main resources:

Total runtime0.2504 sec
Peak memory usage96,000.0000 KB
Database Queries37

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0257 78,318.89841,864.1797
Module start 'content' 0.02580.1765 80,183.078111,594.5469
Module end 'content' 0.20230.0480 91,777.62502,082.4375
Script end 0.2503  93,860.0625 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01024.0650250.0004
Mysql Total
Database connection0.00230.908010.0023
Mysqli_queries0.01666.6315370.0004
Looping result0.00070.2946370.0000
TS translator
TS init0.00572.274040.0014
TS cache load0.00331.333240.0008
TS context load0.00210.821040.0005
Template Total0.186174.330.0620
Template load0.066826.668430.0223
String conversion in template resource0.00030.1316190.0000
Template parser: create text elements0.00803.1961190.0004
Template parser: remove whitespace0.00120.4632190.0001
Template parser: construct tree0.035314.1149190.0019
Template load and register function0.00692.759380.0009
Template processing0.119347.631630.0398
states
state_id_array0.00060.256010.0006
state_identifier_array0.00060.234520.0003
Override
Cache load0.032012.7639240.0013
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00732.9076180.0004
Sytem overhead
Fetch class attribute is_required0.00010.029160.0000
Fetch class attribute name0.00170.674970.0002
General
String conversion0.00010.0497230.0000
dbfile0.00030.1239100.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
CSS0extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/bootstrap.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/swiper.min.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/font-awesome.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/detect_layout.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/style.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/style.event.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/color-scheme.css
JS0extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/jquery-1.8.3.min.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/bootstrap/collapse.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/bootstrap/dropdown.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/bootstrap/modal.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/swiper.min.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/ng_responsive_tables.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/svgeezy.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/same_height.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/detect_layout.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/app.js
JS0extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/html5shiv.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/respond.min.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/membership_form_physical_entity.tplextension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/override/templates/full/membership_form_physical_entity.tplEdit templateOverride template
1content/collectedinfo_validation.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/collectedinfo_validation.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/ezstring.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/ezstring.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/ezemail.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/ezemail.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/eztext.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/eztext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/ezboolean.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/collect/ezboolean.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1page_head.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head.tplEdit templateOverride template
2page_head_style.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tplEdit templateOverride template
2page_head_script.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tplEdit templateOverride template
1parts/ga_code.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/ga_code.tplEdit templateOverride template
1parts/facebook_api.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/facebook_api.tplEdit templateOverride template
1parts/header_navigation.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/header_navigation.tplEdit templateOverride template
1page_footer.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_footer.tplEdit templateOverride template
1parts/overlay_video.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/overlay_video.tplEdit templateOverride template
1page_footer_script.tpl<No override>extension/ngmore/design/ngmore/templates/page_footer_script.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
1setup/clear_cache.tpl<No override>design/standard/templates/setup/clear_cache.tplEdit templateOverride template
1setup/quick_settings.tpl<No override>extension/ngmore/design/standard/templates/setup/quick_settings.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 21
 Number of unique templates used: 19

Time used to render debug report: 0.0014 secs