Prijavljuješ se kao

Fizička osoba

Naziv razvojnog tima *
Kontakt osoba *
Mobitel *
Email *

Planirani razvoj i projekti

Kratki opis planiranog projekta *
Navedite glavne karakteristike, ciljeve i očekivane rezultate projekta te očekivano trajanje razvoja.
Napomena
Izjava prijavitelja
„Ovom izjavom potvrđujem da ću na poziv Razvojne agencije Zagreb dostaviti sve potrebne dodatne informacije i dokumente u svrhu provjere prihvatljivosti ulaska u Tehnološki park Zagreb.“
Prihvaćam izjavu
Povratak na naslovnicu

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Jul 22 2017 12:59:26
Script start
Timing: Jul 22 2017 12:59:26
Module start 'content'
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "node/view/full.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/override/templates/full/membership_form_physical_entity.tpl, utf-8
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
FETCH START URI: design:node/view/full.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/override/templates/full/membership_form_physical_entity.tpl
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "content/collectedinfo_validation.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/collectedinfo_validation.tpl, utf-8
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
START URI: design:content/collectedinfo_validation.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/collectedinfo_validation.tpl
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
END URI: design:content/collectedinfo_validation.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/collectedinfo_validation.tpl
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/ezstring.tpl, utf-8
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezemail.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/ezemail.tpl, utf-8
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/eztext.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/eztext.tpl, utf-8
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/eztext.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezboolean.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
design/standard/templates/content/datatype/collect/ezboolean.tpl, utf-8
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
FETCH END URI: design:node/view/full.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/override/templates/full/membership_form_physical_entity.tpl
Timing: Jul 22 2017 12:59:26
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Jul 22 2017 12:59:26
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Debug: ezpI18n::translateText Jul 22 2017 12:59:26
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Lists by class'
Debug: ezpI18n::translateText Jul 22 2017 12:59:26
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'BC CIE Export'
Debug: ezpI18n::translateText Jul 22 2017 12:59:26
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Jul 22 2017 12:59:26
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'CJW Newsletter'
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "pagelayout.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/pagelayout.tpl, utf-8
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
FETCH START URI: design:pagelayout.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/pagelayout.tpl
Error: eZModuleFunctionInfo::loadDefinition Jul 22 2017 12:59:26
Missing function definition file for module: ngmore
Error: eZFunctionHandler::execute Jul 22 2017 12:59:26
Cannot execute function 'layout' in module 'ngmore', no valid data
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "page_head.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head.tpl, utf-8
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
START URI: design:page_head.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head.tpl
Warning: eZTemplate:ezimage Jul 22 2017 12:59:26
Image 'og_logo.png' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Jul 22 2017 12:59:26
Tried files: extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/images/og_logo.png, extension/ngmore/design/ngmore/images/og_logo.png, extension/ezfind/design/ezdemo/images/og_logo.png, extension/nglanguageswitcher/design/ezdemo/images/og_logo.png, extension/ezdemo/design/ezdemo/images/og_logo.png, extension/ezwt/design/ezdemo/images/og_logo.png, extension/ezfind/design/ezflow/images/og_logo.png, extension/ezflow/design/ezflow/images/og_logo.png, extension/enhancedezbinaryfile/design/base/images/og_logo.png, design/base/images/og_logo.png, extension/ez_razatpz_razatpz/design/standard/images/og_logo.png, extension/enhancedezbinaryfile/design/standard/images/og_logo.png, extension/cjw_newsletter/design/standard/images/og_logo.png, extension/ngmore/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezfind/design/standard/images/og_logo.png, extension/ngopengraph/design/standard/images/og_logo.png, extension/xrowmetadata/design/standard/images/og_logo.png, extension/bccie/design/standard/images/og_logo.png, extension/birthday/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezclasslists/design/standard/images/og_logo.png, extension/enhancedselection2/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezmultiupload/design/standard/images/og_logo.png, extension/eztags/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezjscore/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezstarrating/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezwt/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezflow/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezie/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezoe/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezodf/design/standard/images/og_logo.png, extension/ngresponsiveimages/design/standard/images/og_logo.png, extension/ngviewcount/design/standard/images/og_logo.png, extension/ngclasslist/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezrichtext/design/standard/images/og_logo.png, design/standard/images/og_logo.png
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "page_head_style.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tpl, utf-8
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
START URI: design:page_head_style.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tpl
Warning: ezjscPacker::packFiles Jul 22 2017 12:59:26
Could not find: stylesheets/royalslider.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Jul 22 2017 12:59:26
Could not find: stylesheets/ng_responsive_tables.css
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
END URI: design:page_head_style.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tpl
Warning: eZTemplate:ezdesign Jul 22 2017 12:59:26
Design element stylesheets/ie8-and-down.css does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezdesign Jul 22 2017 12:59:26
Tried files: extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngmore/design/ngmore/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezfind/design/ezdemo/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/nglanguageswitcher/design/ezdemo/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezdemo/design/ezdemo/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezwt/design/ezdemo/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezfind/design/ezflow/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezflow/design/ezflow/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/enhancedezbinaryfile/design/base/stylesheets/ie8-and-down.css, design/base/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ez_razatpz_razatpz/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/enhancedezbinaryfile/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/cjw_newsletter/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngmore/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezfind/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngopengraph/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/xrowmetadata/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/bccie/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/birthday/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezclasslists/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/enhancedselection2/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezmultiupload/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/eztags/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezjscore/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezstarrating/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezgmaplocation/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezwt/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezflow/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezie/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezoe/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezodf/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngresponsiveimages/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngviewcount/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngclasslist/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezrichtext/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "page_head_script.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tpl, utf-8
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
START URI: design:page_head_script.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tpl
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
END URI: design:page_head_script.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tpl
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "parts/ga_code.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/ga_code.tpl, utf-8
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
START URI: design:parts/ga_code.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/ga_code.tpl
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
END URI: design:parts/ga_code.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/ga_code.tpl
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
END URI: design:page_head.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head.tpl
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "page_head_script.tpl" with resource "design"
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
START URI: design:page_head_script.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tpl
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
END URI: design:page_head_script.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tpl
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "page_head_style.tpl" with resource "design"
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
START URI: design:page_head_style.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tpl
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
END URI: design:page_head_style.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tpl
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "parts/facebook_api.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/facebook_api.tpl, utf-8
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
START URI: design:parts/facebook_api.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/facebook_api.tpl
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
END URI: design:parts/facebook_api.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/facebook_api.tpl
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "parts/header_navigation.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/header_navigation.tpl, utf-8
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
START URI: design:parts/header_navigation.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/header_navigation.tpl
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
END URI: design:parts/header_navigation.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/header_navigation.tpl
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "page_footer.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_footer.tpl, utf-8
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
START URI: design:page_footer.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_footer.tpl
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
END URI: design:page_footer.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_footer.tpl
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "parts/overlay_video.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/overlay_video.tpl, utf-8
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
START URI: design:parts/overlay_video.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/overlay_video.tpl
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
END URI: design:parts/overlay_video.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/overlay_video.tpl
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "page_footer_script.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
extension/ngmore/design/ngmore/templates/page_footer_script.tpl, utf-8
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
START URI: design:page_footer_script.tpl, extension/ngmore/design/ngmore/templates/page_footer_script.tpl
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
END URI: design:page_footer_script.tpl, extension/ngmore/design/ngmore/templates/page_footer_script.tpl
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
FETCH END URI: design:pagelayout.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/pagelayout.tpl
Timing: Jul 22 2017 12:59:26
Script end
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "setup/debug_toolbar.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tpl, utf-8
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
FETCH START URI: design:setup/debug_toolbar.tpl, design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tpl
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "setup/clear_cache.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
design/standard/templates/setup/clear_cache.tpl, utf-8
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
START URI: design:setup/clear_cache.tpl, design/standard/templates/setup/clear_cache.tpl
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
END URI: design:setup/clear_cache.tpl, design/standard/templates/setup/clear_cache.tpl
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
eZTemplate: Loading template "setup/quick_settings.tpl" with resource "design"
Notice: Jul 22 2017 12:59:26
extension/ngmore/design/standard/templates/setup/quick_settings.tpl, utf-8
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
START URI: design:setup/quick_settings.tpl, extension/ngmore/design/standard/templates/setup/quick_settings.tpl
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
END URI: design:setup/quick_settings.tpl, extension/ngmore/design/standard/templates/setup/quick_settings.tpl
Debug: Jul 22 2017 12:59:26
FETCH END URI: design:setup/debug_toolbar.tpl, design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tpl

Main resources:

Total runtime0.3306 sec
Peak memory usage91,648.0000 KB
Database Queries37

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0228 73,836.96091,864.1172
Module start 'content' 0.02280.2316 75,701.078111,594.0547
Module end 'content' 0.25440.0760 87,295.13282,082.2109
Script end 0.3304  89,377.3438 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01113.3589250.0004
Mysql Total
Database connection0.00220.662410.0022
Mysqli_queries0.00912.7395370.0002
Looping result0.00110.3195370.0000
TS translator
TS init0.00591.774740.0015
TS cache load0.00401.203140.0010
TS context load0.00300.896540.0007
Template Total0.281285.130.0937
Template load0.109032.977230.0363
String conversion in template resource0.00050.1494190.0000
Template parser: create text elements0.01243.7609190.0007
Template parser: remove whitespace0.00170.4997190.0001
Template parser: construct tree0.056617.1240190.0030
Template load and register function0.01083.258380.0013
Template processing0.172052.041030.0573
states
state_id_array0.00020.065110.0002
state_identifier_array0.00050.137920.0002
Override
Cache load0.053016.0256240.0022
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00842.5474180.0005
Sytem overhead
Fetch class attribute is_required0.00010.039160.0000
Fetch class attribute name0.00160.481870.0002
General
String conversion0.00020.0488230.0000
dbfile0.00030.0915100.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
CSS0extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/bootstrap.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/swiper.min.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/font-awesome.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/detect_layout.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/style.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/style.event.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/color-scheme.css
JS0extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/jquery-1.8.3.min.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/bootstrap/collapse.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/bootstrap/dropdown.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/bootstrap/modal.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/swiper.min.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/ng_responsive_tables.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/svgeezy.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/same_height.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/detect_layout.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/app.js
JS0extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/html5shiv.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/respond.min.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/membership_form_physical_entity.tplextension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/override/templates/full/membership_form_physical_entity.tplEdit templateOverride template
1content/collectedinfo_validation.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/collectedinfo_validation.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/ezstring.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/ezstring.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/ezemail.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/ezemail.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/eztext.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/eztext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/ezboolean.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/collect/ezboolean.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1page_head.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head.tplEdit templateOverride template
2page_head_style.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tplEdit templateOverride template
2page_head_script.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tplEdit templateOverride template
1parts/ga_code.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/ga_code.tplEdit templateOverride template
1parts/facebook_api.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/facebook_api.tplEdit templateOverride template
1parts/header_navigation.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/header_navigation.tplEdit templateOverride template
1page_footer.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_footer.tplEdit templateOverride template
1parts/overlay_video.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/overlay_video.tplEdit templateOverride template
1page_footer_script.tpl<No override>extension/ngmore/design/ngmore/templates/page_footer_script.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
1setup/clear_cache.tpl<No override>design/standard/templates/setup/clear_cache.tplEdit templateOverride template
1setup/quick_settings.tpl<No override>extension/ngmore/design/standard/templates/setup/quick_settings.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 21
 Number of unique templates used: 19

Time used to render debug report: 0.0015 secs