Prijavljuješ se kao

Poslovni subjekti

Naziv poslovnog subjekta *
OIB *
Adresa sjedišta *
Mjesto *
Poštanski broj *
Datum registracije *
Broj zaposlenih *
Odgovorna osoba *
Kontakt osoba *
Mobitel *
Email *
Web stranica

Planirani razvoj i projekti

Kratki opis planiranog projekta *
Navedite glavne karakteristike, ciljeve i očekivane rezultate projekta te očekivano trajanje razvoja.
Ciljano tržište
Navedite na koja tržišta planirate plasman proizvoda i na koji način projekt utječe na vaš daljnji razvoj.
Napomena
Izjava prijavitelja
„Ovom izjavom potvrđujem da ću na poziv Razvojne agencije Zagreb dostaviti sve potrebne dodatne informacije i dokumente u svrhu provjere prihvatljivosti ulaska u Tehnološki park Zagreb.“
Prihvaćam izjavu
Povratak na naslovnicu

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Sep 23 2017 18:12:08
Script start
Timing: Sep 23 2017 18:12:08
Module start 'content'
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "node/view/full.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/override/templates/full/membership_form_legal_entity.tpl, utf-8
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
FETCH START URI: design:node/view/full.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/override/templates/full/membership_form_legal_entity.tpl
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "content/collectedinfo_validation.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/collectedinfo_validation.tpl, utf-8
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
START URI: design:content/collectedinfo_validation.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/collectedinfo_validation.tpl
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
END URI: design:content/collectedinfo_validation.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/collectedinfo_validation.tpl
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/ezstring.tpl, utf-8
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezemail.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/ezemail.tpl, utf-8
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezstring.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/eztext.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/eztext.tpl, utf-8
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/eztext.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/eztext.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "content/datatype/collect/ezboolean.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
design/standard/templates/content/datatype/collect/ezboolean.tpl, utf-8
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
FETCH END URI: design:node/view/full.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/override/templates/full/membership_form_legal_entity.tpl
Timing: Sep 23 2017 18:12:08
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 23 2017 18:12:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 23 2017 18:12:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Lists by class'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 23 2017 18:12:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'BC CIE Export'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 23 2017 18:12:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZFind'
Debug: ezpI18n::translateText Sep 23 2017 18:12:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'CJW Newsletter'
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "pagelayout.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/pagelayout.tpl, utf-8
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
FETCH START URI: design:pagelayout.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/pagelayout.tpl
Error: eZModuleFunctionInfo::loadDefinition Sep 23 2017 18:12:08
Missing function definition file for module: ngmore
Error: eZFunctionHandler::execute Sep 23 2017 18:12:08
Cannot execute function 'layout' in module 'ngmore', no valid data
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "page_head.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head.tpl, utf-8
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
START URI: design:page_head.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head.tpl
Warning: eZTemplate:ezimage Sep 23 2017 18:12:08
Image 'og_logo.png' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Sep 23 2017 18:12:08
Tried files: extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/images/og_logo.png, extension/ngmore/design/ngmore/images/og_logo.png, extension/ezfind/design/ezdemo/images/og_logo.png, extension/nglanguageswitcher/design/ezdemo/images/og_logo.png, extension/ezdemo/design/ezdemo/images/og_logo.png, extension/ezwt/design/ezdemo/images/og_logo.png, extension/ezfind/design/ezflow/images/og_logo.png, extension/ezflow/design/ezflow/images/og_logo.png, extension/enhancedezbinaryfile/design/base/images/og_logo.png, design/base/images/og_logo.png, extension/ez_razatpz_razatpz/design/standard/images/og_logo.png, extension/enhancedezbinaryfile/design/standard/images/og_logo.png, extension/cjw_newsletter/design/standard/images/og_logo.png, extension/ngmore/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezfind/design/standard/images/og_logo.png, extension/ngopengraph/design/standard/images/og_logo.png, extension/xrowmetadata/design/standard/images/og_logo.png, extension/bccie/design/standard/images/og_logo.png, extension/birthday/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezclasslists/design/standard/images/og_logo.png, extension/enhancedselection2/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezmultiupload/design/standard/images/og_logo.png, extension/eztags/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezjscore/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezstarrating/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezwt/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezflow/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezie/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezoe/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezodf/design/standard/images/og_logo.png, extension/ngresponsiveimages/design/standard/images/og_logo.png, extension/ngviewcount/design/standard/images/og_logo.png, extension/ngclasslist/design/standard/images/og_logo.png, extension/ezrichtext/design/standard/images/og_logo.png, design/standard/images/og_logo.png
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "page_head_style.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tpl, utf-8
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
START URI: design:page_head_style.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tpl
Warning: ezjscPacker::packFiles Sep 23 2017 18:12:08
Could not find: stylesheets/royalslider.css
Warning: ezjscPacker::packFiles Sep 23 2017 18:12:08
Could not find: stylesheets/ng_responsive_tables.css
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
END URI: design:page_head_style.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tpl
Warning: eZTemplate:ezdesign Sep 23 2017 18:12:08
Design element stylesheets/ie8-and-down.css does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezdesign Sep 23 2017 18:12:08
Tried files: extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngmore/design/ngmore/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezfind/design/ezdemo/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/nglanguageswitcher/design/ezdemo/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezdemo/design/ezdemo/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezwt/design/ezdemo/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezfind/design/ezflow/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezflow/design/ezflow/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/enhancedezbinaryfile/design/base/stylesheets/ie8-and-down.css, design/base/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ez_razatpz_razatpz/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/enhancedezbinaryfile/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/cjw_newsletter/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngmore/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezfind/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngopengraph/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/xrowmetadata/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/bccie/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/birthday/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezclasslists/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/enhancedselection2/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezmultiupload/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/eztags/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezjscore/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezstarrating/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezgmaplocation/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezwt/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezflow/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezie/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezoe/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezodf/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngresponsiveimages/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngviewcount/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ngclasslist/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, extension/ezrichtext/design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css, design/standard/stylesheets/ie8-and-down.css
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "page_head_script.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tpl, utf-8
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
START URI: design:page_head_script.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tpl
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
END URI: design:page_head_script.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tpl
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "parts/ga_code.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/ga_code.tpl, utf-8
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
START URI: design:parts/ga_code.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/ga_code.tpl
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
END URI: design:parts/ga_code.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/ga_code.tpl
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
END URI: design:page_head.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head.tpl
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "page_head_script.tpl" with resource "design"
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
START URI: design:page_head_script.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tpl
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
END URI: design:page_head_script.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tpl
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "page_head_style.tpl" with resource "design"
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
START URI: design:page_head_style.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tpl
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
END URI: design:page_head_style.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tpl
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "parts/facebook_api.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/facebook_api.tpl, utf-8
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
START URI: design:parts/facebook_api.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/facebook_api.tpl
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
END URI: design:parts/facebook_api.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/facebook_api.tpl
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "parts/header_navigation.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/header_navigation.tpl, utf-8
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
START URI: design:parts/header_navigation.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/header_navigation.tpl
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
END URI: design:parts/header_navigation.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/header_navigation.tpl
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "page_footer.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_footer.tpl, utf-8
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
START URI: design:page_footer.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_footer.tpl
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
END URI: design:page_footer.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_footer.tpl
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "parts/overlay_video.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/overlay_video.tpl, utf-8
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
START URI: design:parts/overlay_video.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/overlay_video.tpl
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
END URI: design:parts/overlay_video.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/overlay_video.tpl
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "page_footer_script.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
extension/ngmore/design/ngmore/templates/page_footer_script.tpl, utf-8
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
START URI: design:page_footer_script.tpl, extension/ngmore/design/ngmore/templates/page_footer_script.tpl
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
END URI: design:page_footer_script.tpl, extension/ngmore/design/ngmore/templates/page_footer_script.tpl
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
FETCH END URI: design:pagelayout.tpl, extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/pagelayout.tpl
Timing: Sep 23 2017 18:12:08
Script end
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "setup/debug_toolbar.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tpl, utf-8
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
FETCH START URI: design:setup/debug_toolbar.tpl, design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tpl
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "setup/clear_cache.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
design/standard/templates/setup/clear_cache.tpl, utf-8
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
START URI: design:setup/clear_cache.tpl, design/standard/templates/setup/clear_cache.tpl
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
END URI: design:setup/clear_cache.tpl, design/standard/templates/setup/clear_cache.tpl
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
eZTemplate: Loading template "setup/quick_settings.tpl" with resource "design"
Notice: Sep 23 2017 18:12:08
extension/ngmore/design/standard/templates/setup/quick_settings.tpl, utf-8
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
START URI: design:setup/quick_settings.tpl, extension/ngmore/design/standard/templates/setup/quick_settings.tpl
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
END URI: design:setup/quick_settings.tpl, extension/ngmore/design/standard/templates/setup/quick_settings.tpl
Debug: Sep 23 2017 18:12:08
FETCH END URI: design:setup/debug_toolbar.tpl, design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tpl

Main resources:

Total runtime0.2906 sec
Peak memory usage94,976.0000 KB
Database Queries46

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0283 76,448.71881,863.7969
Module start 'content' 0.02830.2088 78,312.515612,044.9297
Module end 'content' 0.23710.0533 90,357.44532,089.8203
Script end 0.2904  92,447.2656 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01194.1047250.0005
Mysql Total
Database connection0.00230.804910.0023
Mysqli_queries0.02398.2397460.0005
Looping result0.00100.3533460.0000
TS translator
TS init0.00501.712240.0012
TS cache load0.00321.096340.0008
TS context load0.00220.754340.0005
Template Total0.252386.830.0841
Template load0.076026.163530.0253
String conversion in template resource0.00050.1587190.0000
Template parser: create text elements0.01153.9633190.0006
Template parser: remove whitespace0.00160.5657190.0001
Template parser: construct tree0.048916.8405190.0026
Template load and register function0.00792.712480.0010
Template processing0.176160.608030.0587
states
state_id_array0.00040.151410.0004
state_identifier_array0.00060.206220.0003
Override
Cache load0.033211.4167330.0010
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.01535.2495380.0004
Sytem overhead
Fetch class attribute is_required0.00020.0637140.0000
Fetch class attribute name0.00170.5863160.0001
General
String conversion0.00020.0547230.0000
dbfile0.00040.1222100.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
CSS0extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/bootstrap.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/swiper.min.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/font-awesome.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/detect_layout.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/style.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/style.event.css
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/stylesheets/color-scheme.css
JS0extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/jquery-1.8.3.min.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/bootstrap/collapse.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/bootstrap/dropdown.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/bootstrap/modal.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/swiper.min.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/ng_responsive_tables.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/svgeezy.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/same_height.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/detect_layout.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/app.js
JS0extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/html5shiv.js
extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/javascript/respond.min.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/membership_form_legal_entity.tplextension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/override/templates/full/membership_form_legal_entity.tplEdit templateOverride template
1content/collectedinfo_validation.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/collectedinfo_validation.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/collect/ezstring.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/ezstring.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/ezemail.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/ezemail.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/eztext.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/content/datatype/collect/eztext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/collect/ezboolean.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/collect/ezboolean.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1page_head.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head.tplEdit templateOverride template
2page_head_style.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_style.tplEdit templateOverride template
2page_head_script.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_head_script.tplEdit templateOverride template
1parts/ga_code.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/ga_code.tplEdit templateOverride template
1parts/facebook_api.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/facebook_api.tplEdit templateOverride template
1parts/header_navigation.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/header_navigation.tplEdit templateOverride template
1page_footer.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/page_footer.tplEdit templateOverride template
1parts/overlay_video.tpl<No override>extension/ez_razatpz_razatpz/design/tpz_novizagreb/templates/parts/overlay_video.tplEdit templateOverride template
1page_footer_script.tpl<No override>extension/ngmore/design/ngmore/templates/page_footer_script.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
1setup/clear_cache.tpl<No override>design/standard/templates/setup/clear_cache.tplEdit templateOverride template
1setup/quick_settings.tpl<No override>extension/ngmore/design/standard/templates/setup/quick_settings.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 22
 Number of unique templates used: 19

Time used to render debug report: 0.0024 secs